1 / 1
Gradiste izdavam prikolka
1.500 МКД
09.08.2022 17:19

Охрид / Охрид

Izdavam prikolka vo Gradishte stariot del prikolkata ima TV. Podvizen Shporet so rerna, frizider, 2 terasi. I zatvoren prostor pred prikolka
Cenata 0d 10 ti do 20ti Avgus 1500den . Od 20sti do 30sti Avgust 1200 den. Od vecher.! Rezervacii na 075 311 497

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078 336 984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам