1 / 3
Еднорачни тегови
700 МКД
25.09.2022 21:15

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат еднорачни тегови со тежина од 2 и 3kg

Поединечна цена:
Тег 2kg: 300ден.
Тег 3kg: 450ден.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
070486876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам