1 / 6
СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН 50 М2
По Договор
15.08.2022 16:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

НОВА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН НАД НОВА БИТОЛА СО ПОВРШИНА 50 М2.
СТАНОТ ИМА САЛОН, ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ СО БАЛКОН КОН ЗАПАД, КАКО И СПАЛНА СОБА И КУПАТИЛО.
ПОД -ПАРКЕТ, ЅИДОВИ-АБРИП, ЗАСТАКЛЕН И ЗАТВОРЕН ПРОСТРАН БАЛКОН СО ПРИРОДНА ВЕНТИЛАЦИЈА ЗА КУЈНА.

ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО НАСЕЛБА РАСАДНИК ВО ОХРИД

0 €

НОВИ АПАРТМАНИ ЗА ИЗДАВАЊЕ/NEW APARTMENTS FOR RENT

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам