1 / 4
MAN TGA I DAF XF
1 €
08.06.2022 14:13

Дојран / Гевгелија

Се продаваат
-Ман Тга 18 440 година на производство 2006
регистриран до 25.05.2023
-Полуприколка Шмитс платформа година на производство 2005
регистрирана до 28.02.2023
-Даф XF 105 460 Мега година на производство 2008
регистриран до 28.12.2022
-Полуприколка Кроне церада Мега година на производство 2006
регистрирана до 20.10.2022

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

DINEV KIRIL
Потврден огласувач
070551298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам