1 / 10
Suzuki rmz450
3.950 €
Денес 10:17

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

Rmz450

Suzuki rmz450/2018 godina donesen od italija so it faktura motorot e vo perfektna sostojba bez nikakov vlog

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

nikolce
Потврден огласувач
075681581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам