1 / 7
Ford Fiesta 1.4 benzin 59KW 2008god so klima
1 €
14.06.2022 12:28

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano i registrirano cela godina!
Moze da se vidi vo sekoe vreme!
Tel za kontakt
071441444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOSTRUJA 2022
slavco stojmenski br 50
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat ULYSSE 2.2 JTD 2004god 94kw

1 €

Land Rover Discovery 4 3.0 dizel TDV6 HSE 245 ks 2011 god

23900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам