1 / 9
Polo 1.4 benzin/plin dizna
1.100 €
1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 12:31

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisirano komplet golem i mal servis, smeneto nov set lamela itn…
Od oprema poseduva:
- Servo
- Airbag
- El na stakla
- Shiber
- Podesuvanje na volan i sedista
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
079341620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам