1 / 5
Se prodava Mercedes c220 Bluetech
23.000 €
08.06.2022 17:02

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

122 kw / 166 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Mercedes-Benz c220 Bluetech so avtomatski menuvac. Od oprema ima: Senzori napred i nazad, avtomatsko kocejne pri sudir, samo parkirajne, 7g menuvac, senzori za dozd, site modovi ecomod sport sportplus comfort… bandazi Msw od 1200 evra, gumi Michellin i mnogu drugi raboti…

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071211791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам