1 / 12
Neptune Apartments Ohrid
30 €
Цената не е фиксна
08.06.2022 17:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

120 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам практични и релативно нови апартмани на атрактивна локација, Кеј Македонија 73 втора линија од езеро. Едно студио за 2 до 4 особи, 35м2, цената варира од бројот на особи 25-30 евра од ноќ, еден голем апартман 65м2 за максимун 5 особи по цена од 35-40 евра од ноќ и еден мал апартман за двајца по цена од 20 евра од ноќ.

Напомена: Минимум престој 2 ноќи

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
078600449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам