1 / 5
Shitet- Se prodav Opel Meriva 2004
3.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2022 17:11

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Shitet Opel Meriva 2004

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bekim Kadriu
Потврден огласувач
070-691-809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам