1 / 8
Prodavam masa so 4 stola medijapan…
20.000 МКД
30.08.2022 22:35

Велес / Велес


Prodavam masa so 4 stola malku koristeni dolzina 1,6m sirina 90cm plus se pusta 40cm cena 20000 den komplet masata e mediapan i od prviot den e so staklo za zastita nema nikakvi ostetuvanja tel 072266885

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
072266885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам