Паркетарски услуги Parketarski uslugi
10 €
08.06.2022 17:30

Битола / Битола

Паркетари со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата!
1.Поставување на нов паркет врз сите видови подолги (бетонски, дрвени.. подови) целосна обработка, како поставување на соодветна подлога, редење на паркетот, стругање, полирање, лакирање..

2.Репарирање на стар паркет (доколку е потребно вадење на стариот паркет, санирање на подлогата, повторно поставување на стариот паркет и комплетна обработка како, стругање, фугирање, полирање, лакирање..)

3.Поставување на Патос (нутифедер), водоотпорна иверка (ОСБ табли)... со целосна нивна обработка (поставување, стругање, полирање, лакирање..)

Воедно вршиме и санација на подот(подлогата) особено, санација на спратен дрвен под( под на греди) целосно пресретнување и израмнување до максимум!
Вршиме и санација на бетонски подови, со поголема количина на влага, поставување на соодветна изолација која ке гарантира стопирање на влагата!!
За повеќе информации јавете се на телефонскиот број: 075/282-009

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Дрво Под
Потврден огласувач
075282009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам