1 / 5
Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l
480 €
14.05.2023 23:29

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l servisiran I celosno ispraven.Moze zamena za elektricen velosiped.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071308610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам