1 / 1
Kamelija Trosoben Stan 79m2 vo Centar Ohridska Banka
1.200 €
05.09.2022 10:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

79 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan vo blizina na Ohridska Banka.
Stanot se naoga na treti kat (posleden,podkrovje) 79m2.
Dnevna so kujna i trpezarija,spalna soba,detska soba.
Poveke informacii na tel;
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам