1 / 9
Деловен простор
200 €
Цената е фиксна
11.08.2022 19:50

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан спроти главниот влез на новиот Градски пазар во Гевгелија.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Kosta
Потврден огласувач
071385564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам