1 / 5
Se iznajmuva deloven prostor vo Struga
По Договор
09.08.2022 10:40

Струга / Струга

Квадратура:

22 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Struga odma do Halkbanka.Info .NAUM 070/329-244.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

markoni
Потврден огласувач
070/304553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам