1 / 2
Трафика
1.000 €
01.12.2022 20:00

Кисела Вода / Скопје

Продавам трафика 2.5 на 2.5 со инсталација.Вртете на овој број 078-323-927

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

pvc
Потврден огласувач
078917744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам