1 / 1
Se prodava iphone 12 pro max neverlock kupen od Telekom
900 €
15.07.2022 12:52

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12 PRO MAX

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Za povekje info na broj

076/22-11-00

Mozi zamena za 13 pro max so moja doplata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076-22-11-00
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам