1 / 1
Roland TD-20 / Роланд TД-20 / Drum set modul
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 14:04

Кичево

Испраќам по карго    

Se prodava modul Roland TD-20 vo odlicna sostojba, odrzuvan, kompleten so sredeni setovi, spremen za rabota!

Se prodava poradi kupuvanje ponov modul.

Za POVEKE informacii javete se na 078836427
Za POVEKE informacii javete se na 078836427
Za POVEKE informacii javete se na 078836427

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Davy
Потврден огласувач
078445522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам