1 / 8
Se prodava imanje 1 hektar so kukja
12.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 18:22

Штип / Штип

Квадратура:

70 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. Bunar so piecka voda. Na 11 km od Stip. Pogodno za sekoja dejnost. Samo seriozni. Cenata e fiksna bez pazarenje i cenkanje. Javuvanje na sledniov broj 072 239 899.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
075368749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам