1 / 2
Piaggio Beverly 300ie
3.000 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.07.2022 13:46

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

Beverly

Километри:

35000

Piaggio Beverly 300cm3
registriran,servisiran,komplet so kufer
moze zamena za poeftin skuter ili drug motor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Zzzz
Потврден огласувач
070243469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам