1 / 1
Isoboy Spewe
1 €
28.09.2022 11:57

Кичево

Prodavam masina za secenje stiropol Spewe marka donesen od svajcarija secit do 1.50cm visina profesional alat
Cena 700€
Tel br : 071796118

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

VW
timi112009@live.com
Потврден огласувач
071796118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам