1 / 3
Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva
По Договор
29.09.2022 09:30

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovoltaici:

- paketi od 5kW
- paketi od 6 kW
- paketi od 10 kW

Almak inzenering dooel Skopje
Kontaktirajte ne za podetalni informacii ❗

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075220979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам