1 / 2
Se prodavaat kameri Dahua 5mp
500 €
15.07.2022 12:52

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 4 kameri Dahua i Resivier za snimanje 5mp 2 za nadvoresna upotreba 2 za vnatresna

Za povekje info na broj

076/22-11-00

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076-22-11-00
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам