1 / 10
Se izdava kamp vo Gradiste-Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
21.07.2022 07:55

Охрид / Охрид

Се издава камп во новиот дел во автокамп Градиште со капацитет за 6-7 луѓе. Два брачни кревета во камп-приколката и два кревета во дворот. Кампот е целосно опремен, поседува кујна, туш и бојлер, фрижидер, две маси со столови и огромен дворен простор. Цената зависи од бројот на лица и периодот кога ќе се престојува. За подетални информации јавете се на:
070-352-625 и 072-238-155

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Давид
Потврден огласувач
070352625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам