1 / 9
Se prodava mtb full suspenzion /tocak
550 €
Цената не е фиксна
09.06.2022 12:01

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava intense full suspenzion velosiped, tektro kocnici., 1/11 prenos so elipsa napred so menuvac deore xt(droperot odi posebno)

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Roki
Потврден огласувач
075215555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам