1 / 3
Се продава плац во Велгошти
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 12:42

Охрид / Охрид

Квадратура:

322 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 322 м2 во Велгошти (долна маала).
075 837 760

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070723043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам