1 / 3
Nike Phantom Venom 2 Pro AG бр. 42
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2022 16:09

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Копачките се како нови, минимално користени.
Испраќам по карго.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
070911388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам