1 / 4
Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG бр. 42
5.500 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2022 16:09

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Прва класа копачки увезени од Шведска. Минимално користени, како нови.
Испраќам по карго.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
070911388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам