1 / 5
Се издава дуќан во Струга
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2022 17:18

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор во центарот на градот на
прометна улица Маркс Енгелсова
За повеќе инфо : 078 335 695

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Mateo
Потврден огласувач
078335695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам