1 / 12
комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип
275.000 €
16.10.2022 21:20

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

2200 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️

Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), во непосредна близина на Штип, на само 9 км. од центарот на градот Штип помеѓу с. Таринци и с. Карбинци, на самиот асфалтен пат, поранешна вет. амбуланта - Алфа Вет(Карбинци).

Објектот е на 2 ката.

Деловен простор 165 м2 (1.кат) - празен
Станбен простор 195 м2 (2.кат) - опремен во целост
Дворно место : 2.200 м2
Нива : 2.000м2
Вилата е опремена во целост и поседува сѐ што е неопходно за фунционален живот во неа. Располага со 3 спални соби, кујна(опремена), дневен престој, купатило од два дела, ходник, 2 балкона од предната и задната страна на објектот.
•приклучок за струја
•приклучок за вода
•канализација(сеп. јама)
•бунар ( со систем за одводнување)
• приклучок за интернет, телевизија, телефонија
•соларен панел
•безбедностен систем со аларм и камери

Дворно место :
•летна кујна - опремена во целост
•фурна на дрва
•БАЗЕН
•надворешен тоалет и туш
•игралиште за кошарка
•паркинг за 6 возила (церада)
Целото дворно место е заградено за приватност и безбедност поплочено со бехатон плочи.

ВИЛАТА СЕ ПРОДАВА ВО ЦЕЛОСТ ОПРЕМЕНА СО НАМЕШТАЈ, БЕЛА ТЕХНИКА И ОПРЕМА.

За повеќе информации и слики :
На овој фб. профил и
Моб. Телефон : 070/264-282

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
077772518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам