1 / 5
Shevrolet Captiva Kaptiva
50 €
02.03.2023 15:50

Штип / Штип

Preden branik kompleten...moze I na delovi
Prskalki od preden branik so kapacinja
Desna lajsna
Difuzer so perki
Deseno staklo od far itn.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078313111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам