1 / 5
PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC
2.000 МКД
Цената е фиксна
07.08.2022 11:19

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

NOVI
Komplet baterija i polnac
20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati
Prakam po kargo
2000 denari fiksno

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078757304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам