1 / 2
Kompjuter i monitor
250 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2022 19:05

Аеродром / Скопје

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

12 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Монитор: Philips 244e
Матична плоча: Foxconn p55a
Процесор: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 760 @ 2.80GHz
Диск: 1 TB Hitachi HDS721010CLA332
РАМ: 14GB
Графичка Карта: NVIDIA GeForce GTS 450
ДВД плејер и режач: Optiarc DVD RW AD-5260S
Куќиште: Cooler Master
Напојување: Cooler Master 500W
Win10Pro инсталиран

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071228114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам