1 / 6
prodavam novo polo od prv gazda
2.300 €
31.07.2022 17:55

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

prodavam polo od prv gazda extra full

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075836364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам