1 / 7
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN
2.850 €
05.09.2022 21:58

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba
sredeni dokumenti do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075937375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам