Правосмукалка Rainbow
По Договор
09.06.2022 20:37

Скопје Центар / Скопје

Поволно се продава правосмукалка Rainbow, со додаток за перење на теписи. Цена пи договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Jordanka
Потврден огласувач
077726320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам