1 / 11
Се продава Пасат 1.9 - 2006 - Тел077495522
4.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2022 21:21

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Пасатот е за вистински љубители за комоција и караван верзија истиот е како да излегол пред 3ри години од салон , пробај го , види го и увери се сам .
Што има сменето ...
Нови гуми и батерија пред 6ст месеци ,
Нови дизни ,ново турбо и исчистен ДПВ филтер пред 1ен месец ,
Голем сервис минатото лето пред 10000 км, редовен сервис сите филтрин и масло и надворешно политање на цела кола пред 1ен месец ,
Регристрација важи до 3ти месец 2023та и изминати 210000км.
Колата е пали вози увери се сам
Повеќе инфо на 077495522

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077495522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам