1 / 7
Beta Italia Rr 50 ekstra zacuvana
1.200 €
12.11.2022 06:31

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Beta

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

Rr 50

Километри:

20000

Uvezena svajcarija ima soobrakajna Swiss moze da se carini,ispravna pali vozi.
Novi plocki predni i zadni, servis ulje ekstra
Raboti se na motorot svetla,zmigavci, stop , kilometraza,ko nov e.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078338456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам