1 / 9
ZABICI SKELE CEVKI KRAN SO SAJLA
1 МКД
14.08.2022 20:36

Велес / Велес

PRODAVAM ZABICI I MONOFAZNI KRANOVI ITALIJANSKI SO SAJLA 200 KG. I ZABICI. TOA STO E NA SLIKITE. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам