1 / 5
KTM exc 400 enduro
3.400 €
19.09.2022 23:27

Скопје Центар / Скопје

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2008

Модел:

EXC 400

Километри:

15000

Fabricka sostojba, mnogu zacuvan, mnogu oprema, alanser, stender, far ,stop, perka na hladnjak, stitnik pod masina, svirka sirena, pali na dugme i na kurbla.
Ful servis napraven, ulje i filtri novi ,nov lanec i zvezdi, nov akumulator i dr
Vozen mnogu retko i rekreativno.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078338456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам