1 / 5
Апартман Центар
1 €
Цената не е фиксна
12.08.2022 12:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

44 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се изнајмува двособен апартман во строг центар на Охрид.

Апартманот се наоѓа на само 50 метри од Охридската чаршија и околу 300 метри од Охридското Езеро.

Апартманот е идеален за две лица, но постои можност и за престој на 3-4 лица.

Опремен со кујна, ТВ, интернет, клима уред и балкон.

За ваша потреба, апартманот има и сопствен бесплатен паркинг.

Цена по договор

Подетални информации на 071 339 096- Виктор

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Виктор
Потврден огласувач
071339096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам