1 / 12
Seat Ateca 1.6tdi 2019god!!! Kako nova!!
16.990 €
01.12.2022 08:34

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Seat

Модел:

Ateca

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Djipot e uvezen,plateni se site davacki do registracija!!
1.6tdi 120ks!!!
2019god!!!
141000km!!
Full oprema,Golema Navigacija,Kamera,led farovi,led stopovi,recaro sedista,tempomat,bord komjuter,abs,esp,bi xenon int!!
Kolata e nova bez 1 tocka i nadvor i vnatre!!!
Moze da se proveri vo servis,moze da se proba koj saka 24h da ja zeme i da ja proba!!
Davame garancija za ispravnost od 30000km!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Premium Avto
Потврден огласувач
071740005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам