1 / 2
HGST 3.5-Inch 3TB NOVI NEOTPAKUVANI hdd hard disk
3.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2022 10:29

Штип / Штип

Испраќам по карго    

novi diskovi neotpakuvani
HGST 3TB 3.5 inch

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

procesori i5- 3570K , 3330 , 2500 , 2400 soket 1155

1 МКД

15.6 LCD ekran za laptop so neonka

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам