1 / 1
Super
1 €
10.06.2022 09:40

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

E

Километри:

10000

150cc registriran

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078433836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам