1 / 1
Michelin Pilot Sport 4S 245/35 19
120 €
03.08.2022 20:03

Кичево

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

35

Дијаметар:

19

Michelin Pilot Sport 4S 245/35 19
DOT 43/17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

INCOGNITO
Потврден огласувач
070354088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам