1 / 9
Prikolki za Tekstil
1 €
10.06.2022 12:20

Штип / Штип

Se prodavaat 3 Poluprikolki furgoni. Original za tekstil marka Krone, 2006 godina.
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078450056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам