1 / 4
iPhone 6 64GB iCloud bypassed
1.400 МКД
15.06.2022 02:53

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 6 64GB icloud bypassed

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

1,5 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

iPhone 6 64GB icloud bypassed
- Батерија нова на 100%
- Нов екран

Работи сѐ освен мобилна мрежа.
Може да се најавите со постоечки iCloud или да креирате нов.
Може да се инсталираат сите апликации и игри.
Работи Viber, Whatsapp се активираат со ставање на сим картичката на друг телефон.


1300ден

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077469644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам