1 / 11
Audi A6 Allroad 3.0d (313hp) BiTurbo
34.500 €
11.06.2022 13:28

Дебар / Дебар

Марка:

Audi

Модел:

Allroad

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

233 kw / 317 ks

Kласа на емисија:

Останато

Audi A6 Allroad 3.0 (313hp) BiTurbo
2013 god.
180.000 km.
Full oprema
Panorama
18ki bandazi so zimski gumi komplet
19ki bandazi so letni gumi komplet
Registriran so zelen karton
Redovno servisirano, so kompletna dokumentacija za site servisi.
Smeneto maslo vo menuvac pred 1.000 km.
Kolata e unikat, cuvana za svoja dusa.
Moze proverka za se sto sakate i kade sakate po vas izbor.

(Cena: 34.500€)
078370755

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Seit
Потврден огласувач
078370755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам