1 / 3
Lumia 535 1/8GB
1.000 МКД
21.10.2022 20:04

Кичево

Марка:

Microsoft

Модел:

Lumia 535 RM-1089

Боја:

Blue

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Lumia 535 отклучена на сите мрежи
1GB RAM
8GB меморија

1000ден

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077469644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам